Notebook Teknik Servis Hizmetleri

Notebook teknik servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Notebook teknik servis hizmetimiz iki aşamada gerçekleşmektedir:

  1. Arıza ile ilgili müşteri bilgilendirilmesi.
  2. Müşteri onayı sonrası onarım işlemlerine başlanması.

Notebook tamiri konusunda deneyimli uzman ekibimiz tarafından cihaza ait anakartın şeması üzerinden devre takibi ve devre analizi yapılarak onarımlar gerçekleştirilir. Hiçbir elektronik cihaz deneme yanıl yöntemi ile tamir edilmemektedir. Notebook tamiri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda anti-statik özelliği bulunmaktadır. Bu özellik, notebook anakart onarımları sırasında elinizden veya onarım sırasında kullanılan cihaz üzerinden statik bir elektriğin anakarta sıçrayarak daha büyük sorunların oluşmaması açısından yüksek önem taşımaktadır. Servisimizde yapılan tüm notebook anakart tamirleri, servisimizce garanti altındadır. İzmir notebook servisi olarak, onarımlarda yüksek verim sağlayarak müşterilerimizi yeni cihaz alımlarından tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

Reballing işlemi kısaca, ayaksız tüm entegreler ve chipsetler için yapılmaktadır. Çoğunlukla notebook cihazlarda karşılaşılan ekran kartı sorunları çözümü için reballing işlemi denilen işlem ile yapılmaktadır. Reballing işlemi yapılmadan geçici çözümlerle bu işlemler yapılmaktadır. Bu çözümler, sıcak hava tabancası veya fön makinesi gibi ilkel ve geçici yöntemlerdir. Kesinlikle tavsiye etmediğimiz ve cihaza daha çok zarar veren yöntemlerdir. Ayrıca, anakart ve ekran kartı tamir işlemlerinde chipset tamiri olarak geçmektedir. Chipset tamiri denilen işlem aslında reballing işlemidir. Chipset tamiri denildiğinde çoğunlukla yapılan işlem aynıdır.

Diğer servislerden farklı olarak ekran kartı tamiri yaptığımız cihazlarda 3 ay içerisinde aynı sorunun 3 kez tekrarlaması durumunda 3.ay sonu dahi olsa para iadesi yapıyoruz.   Amacımız tamamen müşteri memnuniyetidir.  Yapılamayan cihazlardan ücret alınması konusunda hassas davranıyoruz.

Bizi instagramda takip edebilirsiniz

 

https://www.instagram.com/intekzo.com.tr/