Laptop ekran değişimi izmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.Marka model bağımsız olarak tüm laptop ekranlarının değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Laptop ekranları bozulduğu veya kırıldığında maalesef onarımı mümkün değildir. Bu nedenle yenisi ile değişmesi gerekmektedir.

Laptop Ekranda Çizgiler Oluştu

Laptop ekranınızda dikey veya yatay çizgiler oluştuysa kesin ekranınızın arızalı diyemeyiz çünkü benzer sorunlar lcd kablodan veya ekran kartı chipset sorunlarından kaynaklı çıkabilmektedir. Eğer ekran ve kasa arasında herhangi birşey unuttuysanız bu ekranınızın kırılmasına sebep olabilmektedir. Ayrıca ekrana herhangi bir darbe alması sonuçunda ekranda çizgiler oluşabilmektedir.

Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Laptop ekran değişimi aslında kolaydır fakat işlemler sonucunda cihazın anakartına zararda vermeniz mümkündür. Eski cihazlarda yapacağınız şeylerden biri önce batarya ve şarj cihazını laptop üzerinden ayırmak ve ekranı çıkartıp yerine yenisini takmak. Fakat ekran arkasına takılan soket tam oturmaz veya yerinden çıkarsa işte o zaman cihazın anakartına zarar vermeniz an meselidir.

Laptop Ekranı Tamir Olur mu ?

Maalesef laptop ekranlarında tamir söz konusu değildir. Bu nedenle değişimi gerekmektedir.

Laptop Ekran Değişim Ücretleri

Laptop ekranınız çatladı veya kırıldıysa yapabileceğiniz tek şey yenisi ile değiştirmektedir. Laptop ekran değişim ücretleri cihazın üzerinde kullanılan ekran modeline göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse ekran modelleri eski cihazlarda 15.6 floresan ekran kullanılır. yeni tip cihazlarda ise 15.6 40 pin, 15.6 30 pin ve versiyonlarına göre değişmektedir. Bu nedenle cihazın ekranın sökülmesi ve arka tarafında yer alan ekran koduna bakılması gerekmektedir. Cihazınızı servisimize getirdiğinizde net fiyatı paylaşabiliriz.

İzmir laptop servisi olarak tüm onarımlar kendi bünyemizde yapılmaktadır. Tüm Türkiye’den ücretsiz kargo ile cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer mi ?

Genellikle sorulan sorulan arasında yer alan laptop ekranım kırıldı garantiye girer mi sorusunun cevabı maalesef hayırdır. Çünkü bu sorun kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

İzmir Laptop Ekran Değişimi

izmir laptop ekran değişim servisleri arasında intekzo.com.tr yer almaktadır.