Laptop anakart tamir işlemleri bilgi ve tecrübeye dayalı işlemlerdir. Laptop anakart tamiri, cihazın devre şeması ve board görüntüleri ile yapılmaktadır. Laptop anakart tamir işlemleri sırasında kullanılan tüm cihazlarımızda antistatik özellik bulunmaktadır. Bu özellik, cihaz onarımı sırasında statik bir elektriğin anakarta sıçramaması açısından önem taşımaktadır. Servisimizde yapılan tüm laptop anakart tamir işlemlerine garanti vermekteyiz. Laptop anakart tamir işlemleri ile ilgili bizimle WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Laptop Anakart Tamiri: Bilgi ve Tecrübe Gerektiren İşlemler

Laptop anakart tamiri ezbere yapılan işlemler değildir. Bu nedenle elektronik bilgi ve tecrübesi olmayan yerlere cihazlarınızı bırakmamanızı tavsiye ederiz. Laptop anakart tamir işlemleri genel bir konudur. Çünkü bütün parçalar anakart üzerindedir. Örneğin ses kartı değişimi de laptop anakart onarımına girer, chipset değişimleri de laptop anakart onarım işlemleri arasında yer almaktadır. Laptop anakart tamir işlemleri servisimizde yapılmaktadır. Yalnızca İzmir anakart tamiri olarak değil, tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Laptop Anakart Tamiri Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Laptop anakart tamir işlemleri sırasında herhangi bir veriniz silinmez. Fakat eğer hard diskinizde bir sorun varsa o zaman verilerinize ulaşamazsınız. Laptop anakart tamir işlemleri ile hard diskinizin bir ilgisi bulunmamaktadır.

Laptop Anakart Tamiri Fiyatları 2023

Laptop anakart tamir işlemleri genel bir konudur. Bu nedenle, laptop anakart üzerinde yapılacak işleme göre fiyatlandırma değişmektedir. Laptop anakartınız detaylı bir şekilde incelendikten sonra fiyat bilgisi paylaşılabilir.

Laptop Şarj Işığı Yanmıyor: Olası Sorunlar ve Çözümleri

Laptop’unuza şarj cihazınızı bağladığınızda cihazın üzerinde yer alan şarj ışığı yanmıyorsa, öncelikle aşağıdaki işlemleri sırayla yapmanızı tavsiye ederiz.

Laptop Anakart Yanması ve Duman Çıkması: Yanlış Bilgi ve Gerçekler

Laptop anakart yanması veya duman çıkması gibi iddialar gerçek dışıdır. Bir çok serviste söylenilen ve içinden çıkılamaz bir durumda genel tabir olarak kullanılan bu ifadelerin gerçek bir dayanağı yoktur. Laptop anakartının üzerinde belirli komponentler ve parçalar bulunmaktadır. Bunlar Cpu – işlemci, ekran kartı, I/O entegre ve yeni tip cihazlarda HM denilen ve tüm sistemi yöneten chipsetlerden oluşur. Laptop’un ne arızası olduğuna ve neden olmadığına dair bilgiler bu parçalar kontrol edildikten sonra söylenmektedir.

Laptop Açılmama Sorunları ve Çözümleri

Laptop’unuzun şarj ışığı yanıyor ama açılmıyorsa, bir diğer sorun sıvı temasından kaynaklanabilir. Kullanmış olduğunuz cihaza daha önce herhangi bir sıvı teması olduysa, bu tür sorunlar ortaya çıkabilir. Dökülen sıvı temizlenmediği sürece, cihazınıza mutlaka zarar verecektir.

Laptop’u Servise Nasıl Gönderirim?

Arızalı laptop cihazlarınızı sürat kargo aracılığı ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. İzmir laptop servisi olarak sadece İzmir’e değil, tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Laptop Açılmıyor

Laptop açılmama sorunları başında laptop adaptör arızaları yer almaktadır. Yine laptop açılmama sorunları ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

https://intekzo.com.tr/laptop-kapandi-acilmiyor/