Laptop anakart değişim ve onarım işlemleri servisimizde yapılmaktadır. Laptop anakart değişimi öncesinde mevcut anakartınızın onarım işlemlerinin yapılıp yapılamadığı kontrol edilir. Eğer cihazınız onarım sağlanamaz durumda ise yeni bir anakart ile değişimi sağlanır. Laptop’un üzerindeki anakartın modeli ne ise aynı anakarttan takılmak zorundadır. Farklı bir anakartın kasaya monte edilmesi mümkün değildir. Fakat cihazınız i3 işlemciye sahip bir cihazdır ve aynı modelin i5 ve i7 işlemcili modeli vardır. O zaman i3 yerine i7 işlemcili bir anakart ile değişimi mümkündür. Sadece aynı model için geçerlidir.

Cihazınızda sorun olduğunu ve bunun genellikle anakarttan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için, laptopa elektrik geldiğinden emin olun. Daha sonra, sürekli açılıp kapanma gibi bir sorun var mı kontrol edin. Ekrana görüntü geliyor mu ve işletim sistemi takılmaları yaşıyor musunuz? Eğer bu şikayetlerden herhangi biri veya birkaçı varsa, anakart arızası olasılığı yüksektir. İntekzo.com ile irtibata geçerek ürününüzün uzmanlar tarafından kontrol edilmesini sağlayabilir ve güleryüzlü, işinde uzman çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz. Problemin keşfi ve tespiti doğrultusunda gerekli işlemlerin yapılacağından emin olabilirsiniz.

Cihazlarınızın anakartları üzerinde tamir gerektirebilecek birçok parça bulunur ve bu parçaların bazı durumlarda tamirinin yapılamadığı görülebilir. Fazla ısınmaya bağlı olarak bozulma yaşanan anakartlar üzerindeki problemlerin tespit edilmesinin ardından tamir işlemi yapılabilse de, tamir mümkün olmayabilir. Bu durumlarda tamamiyle Anakart değişimi gerekebilir. İntekzo.com olarak, BGA vonarımları ve değişimleri, power jack güç girişi onarımları ve değişimleri, VGA port tamirleri ve değişimleri, HDMI port tamirleri ve değişimleri, LCD power supply onarımları ve değişimleri, WLAN chip onarımları ve değişimleri, USB port tamir onarımları ve değişimleri yapılacak parçalar olmak üzere, ürün üzerinde bölge olarak tamir ve değişim yapabiliriz. Gerekli süreçleri uygulayarak, anakartınızın tamir veya değişim işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Laptop Anakart tamiri gerektiğinde, Intekzo olarak uzman kadromuzla sorunun doğru tespit edilmesi için her parçayı titizlikle inceliyoruz. Anakart üzerindeki her parçanın kontrol edilmesi gerektiğini biliyoruz. İnceleme sonrası tamir mümkünse tamir ediyor, mümkün değilse Anakart değişimi yapıyoruz. BGA ve VGA onarımları, power jack güç girişi onarımları, VGA port tamirleri ve değişimleri, HDMI port tamirleri ve değişimleri, LCD power supply onarımları ve değişimleri, WLAN chip onarımları ve değişimleri, USB port tamir onarımları ve değişimleri yapılacak parçalar arasındadır. Problemin tespit edilmesi ve çözüme kavuşturulması için size yardımcı olmak istiyoruz.

Laptop anakart değişimi ne zaman gerekir? Mouseunuzun aniden donması, siyah ekran, işletim sistemi hataları, yavaşlama veya cevap verememe sorunları gibi problemler yaşanıyorsa, laptop anakart değişimi gerekebilir. Anakart arızaları darbeye bağlı, ısınma kaynaklı, sıvı temasından kaynaklı, yanlış voltaj kullanımından kaynaklı veya BIOS problemlerinden kaynaklanabilir. Herhangi bir garip durumda, servislerimizden kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Sorunun doğru tespiti için Intekzo.com’a başvurun.

Laptop Anakart Değişim Ücreti 2023

Laptop anakart değişim ücretleri maalesef marka ve model değişikliği gösterdiği için net fiyat vermek zordur. Net fiyatlandırma için anakart koduna ihtiyaç bulunmaktadır. Laptop anakart değişim ücretleri ile ilgili bize info@intekzo.com.tr  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz.

Laptopu Servise Nasıl Gönderirim

Arızalı laptop cihazlarınızı Sürat Kargo aracılığı ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Yalnızca İzmir laptop servisi olarak değil tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.