BİLGİSAYAR TAMİRİ

İntekzo.com.tr olarak marka ve model bağımsız tüm bilgisayarların bakım, onarım ve parça değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her ilindeki müşterilerimize destek vermekteyiz. En yakın bilgisayar tamircisi olarak sizlere en kısa sürede hizmet sağlıyoruz. Notebook tamiri veya notebook servisi için Teknokta Bilişim olarak hizmet veriyoruz.

Laptop tamiri, chipset tamiri, ekran kartı tamiri, USB soket değişimi, monitör tamiri, anakart değişimi, ekran değişimi, notebook klavye değişimi, notebook disk değişimi, notebook RAM değişimi, notebook LCD değişimi, notebook menteşe tamiri, notebook batarya değişimi, reballing işlemi, notebook anakart tamiri gibi birçok elektronik onarımı gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca Macbook anakart tamiri, Macbook klavye değişimi, Macbook ekran değişimi, Macbook trackpad değişimi, Macbook SSD yükseltme, Macbook batarya değişimi, Macbook topcase değişimi, iMac SSD yükseltme, iMac ekran kartı tamiri, iMac anakart tamiri, iMac chipset değişim işlemleri de servisimizde yapılmaktadır.

İzmir Bilgisayar Tamiri

izmir bilgisayar tamir servisi olarak marka model bağımsız tüm cihazların onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sadece izmir değil tüm Türkiye genelinden kargo ile gönderim sağlabilirsiniz.