Macbook hoparlör değişimi

Macbook Hoparlör Cızırtı

Macbook hoparlör cızırtı sorunu yaşıyorsanız doğru adrestesiniz.

Macbook cihazınızı müzik veya film izlemek için açarsınız ve duymak istemediğiniz o cızırtı sesi çoktan çıkmaya başlamıştır bile 🙂 Birden canınız sıkılır ve sesi kısıp tekrar açarak birkaç farklı yöntem denemeye başlarsınız ve sonuç hüsranla biter. O cızırtı sesi yüzünden bilgisayarınızı parçalamak isterseniz belkide 🙂 Durun sakın yapmayın Hemen Bizi Arayın cihazınızın eski sesini geri getirelim. Macbook hoparlör cızırtısı için yapılabilecek en etkili yöntem hoparlörlerin değişmesi olacaktır.

Macbook Hoparlör Cızırtısı Nasıl Geçer ?

Geçmeezzzz ! Yapabileceğiniz tek şey hoparlör ayarlarından sağ veya sol tarafa bar ı kaydırarak patlak hoparlörü gecici olarak duymamak olacaktır. Macbook hoparlör cızırtısını gidermek için cihazınızı kendiniz açmayın ! Heleki yeni model bir cihaz ise bu işlemi yapmanızı hiç tavsiye etmiyoruz. Herşey youtube da izlediğiniz kadar kolay olmayabilir ! Baştan söyleyelim.

Macbook Hoparlör Cızırtısı Neden Olur ?

Macbook hoparlör cızırtısı nedeni için net birşey söylemek biraz güç olur. Macbook hoparlör cızırtı sorunu çok fazla tozdan, sıvı temasından, bir anda yüksek sesle açılan bir müzikten ve kullanıma bağlı olarak sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Macbook Hoparlör Cızırtısı İçin Ne Yapmalıyım ?

Macbook hoparlör cızırtısı için çok fazla yapabileceğiniz birşeyin olduğu maalesef söylemek durumundayız. En sağlıklı yöntem yenisi ile değiştirilmesi olacaktır. Bazı servisler uygun olsun diye onarım yapmaya çalışıyor. Fakat nafile çok geçmiyor ki yeniden aynı sorun ortaya çıkıyor.

Macbook Air Hoparlör Cızırtısı

Macbook air hoparlör cızırtısı yaşıyorsanız yüksek bir ihtimalle hoparlörlerinizden biri yada çifti arızalanmıştır. Macbook air hoparlör cızırtılarında en sağlıklı yöntem arıza yapan macbook hoparlörünü değiştirmek olacaktır.

Macbook hoparlör değişimi

Macbook Onarımları için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
0232 224 13 13 – 0549 634 36 18

Your Comment: