Macbook Klavye Değişimi İzmir

Macbook klavye değişim işlemleri servisimizde yapılmaktadır. Macbook klavyelerde ne yazık ki onarım sağlanamıyor. Bu nedenle macbook klavyenizin komple değişmesi gerekmektedir. Macbook klavye değişimlerimleri hangi durumlarda yapılır ? Klavyenize herhangi bir sıvı dökülmesi durumunda veya aşırı tozlanma sonuçu klavyenin bazı tuşlarının hiç çalışmadığı durumlarda klavye değişimi yapılabilmektedir.

Macbook klavye değişimi işçiliği zor ve zahmetlidir. Çünkü çoğu modelde klavye altında vida yoktur ve klavye topcase e perçinlenmiş durumdadır.

Macbook klavye değişimleri 2 şekilde yapılmaktadır.

  • Topcase Değişimi Olmadan Klavye Değişimi
  • Topcase İle Birlikte Komple Değişim

Macbook Klavye Değişimi Ne Kadar ?

Macbook klavye değişimleri 3000 tl ile 17000 tl arasında değişebilmektedir. Net fiyat alabilmek için whatsapp hattımızda cihazınızın alt kasasında yazan A ile başlayan model numarasını iletmeniz durumunda güncel fiyat alabilirsiniz. 

A1466 Klavye Değişimi

Macbook Air A1466 klavye değişimi 2 şekilde yapılabilmektedir:

  1. A1466 için sadece klavye değişimi yapılabilir (topcase üzerinde herhangi bir darbe, ezilme vb. bir durum yoksa).
  2. A1466 için komple üst kasa değişimi yapılabilir. Bu durum, topcase üzerinde darbe ve ezilme durumlarında gerçekleştirilir.

Macbook Air Klavye Değişimi

Servisimizde tüm Macbook cihazlar için klavye değişimi yapılmaktadır. Macbook Air klavye değişimi evde yapılabilecek bir işlem değildir. Bu nedenle kesinlikle cihazı açıp klavye değiştirmeye çalışmayın. Cihazı sökseniz bile klavye topcase’e vidalı değil perçinlenmiş durumdadır. Bu nedenle klavyeyi yerinden çıkaramazsınız.

Macbook Pro Klavye Değişimi

Macbook Pro klavye değişim işlemleri servisimizde yapılmaktadır. Macbook Pro klavye değişimi evde yapılabilecek işlemler değildir. Macbook Pro klavyeleri üst topcase’e perçinli olmasından kaynaklı değişim işlemleri oldukça zordur. Bu nedenle bazı servislerde yapılan klavye değişimleri sonrasında tuşlarda içeriye göçme görülebilmektedir.

Macbook Klavye Değişim Ücreti

Macbook Air ve Macbook Pro cihazlarda çok farklı modeller bulunmaktadır. Bu nedenle cihazın seri numarasını ve “A” ile başlayan model numarasını info@intekzo.com.tr mail adresimize gönderebilir veya WhatsApp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz.

Macbook Klavye Bazı Tuşlar Basmıyor

Macbook klavyenizin bazı tuşları basmıyorsa yapabileceğiniz çok fazla bir işlem bulunmuyor. Çünkü klavyenin alt tarafında flex yollardan oluşan bir katman vardır ve onarımı sağlanamaz. Tek çare, Macbook klavyenizin değiştirilmesidir.

Macbook Klavye Sıvı Teması

Macbook klavyenize herhangi bir sıvı dökülmesi durumunda cihazınızı hemen ters çevirin ve cihazınızı açma tuşuna basılı tutarak hemen kapatın. Kesinlikle açmaya çalışmayın ve şarja takmayın. En kısa sürede en yakın servise gidin. Macbook klavyeniz sıvı teması olduktan sonra kullanıcıların en çok yaptığı hatalar cihazı tekrar çalıştırmak oluyor.

Bu nedenle klavye değişimi işlemlerinin profesyonel ve güvenilir bir servis tarafından yapılması önemlidir. Servisimizde macbook klavye değişimi işlemleri tecrübeli ve uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, orijinal yedek parça kullanımıyla birlikte işlemlerimiz garantili ve uygun fiyatlıdır.

Macbook Klavye Değişimi Sonrası Tuş Çökmesi

Macbook klavye değişimleri bilinçsiz servisler tarafından yapıldığında macbook klavye tuşlarında çökme olduğu görülmektedir.

Macbook klavye değişimleri sonrasında klavye altına slikon karton ve benzeri maddeler koyularak sağlıksız işlemler yapılmaktadır.

Macbook Klavyeye Su Döküldü

Macbook klavyenize su döküldüyse buradaki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.