Macbook Trackpad Değişimi

Macbook trackpad işlemleri servisimizde yapılmaktadır. Macbook trackpad değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macbook trackpadiniz kendi kendine hareket ediyor veya çalışmıyorsa trackpadiniz arıza yapmış olabilir. Macbook trackpadler onarımı sağlanamayan donanımlardan biridir. Bu nedenle macbook trackpad değişimi yapılması gerekmektedir.

Macbook Trackpad Değişimi

Macbook Trackpad Sıvı Döküldü

Macbook trackpadinize sıvı döküldüyse hemen cihazı ters çevirin ve cihazı açmayın. Sonrasında servisimize gelebilirsiniz.

MacBook Trackpad Kırıldı MacBook trackpad’ler hassas cihazlardır. Küçük bir darbe sonucu kırılma oranları çok yüksektir.

Yine, trackpad kırılmaları batarya şişmesinden kaynaklanabilmektedir. Trackpad’in altında yer alan bataryalar uzun süreli kullanımdan sonra şişme yapabilmektedir. Şişen bataryalar değiştirilmediği takdirde, yukarı ve aşağıya doğru basınç yapmasından kaynaklı olarak trackpad’in altından uyguladığı basınç ile kırılabilir.

MacBook Trackpad Çalışmıyor MacBook trackpad çalışmıyor ise öncelikle cihazınızı yeniden başlatın. Eğer sorununuz düzelmezse, cihazın farklı bir trackpad ile denenmesi gerekmektedir. MacBook trackpad çalışmıyor ya da touchpad atlama yapıyorsa kesinlikle değiştirilmesini önermekteyiz.

MacBook Air Touchpad Çalışmıyor MacBook Air touchpad çalışmıyor ise yapabileceğiniz ilk deneme, MacBook cihazınızı yeniden başlatmaktır. Servisimizde MacBook Air touchpad değişimleri yapılmaktadır.

MacBook Trackpad Kendi Kendine Hareket Ediyor MacBook trackpad’iniz kendi kendine hareket ediyorsa, trackpad’iniz arızalanmış olabilir.

MacBook Pro Touchpad Çalışmıyor MacBook Pro touchpad çalışmıyor ise öncelikle cihazınızı yeniden başlatın. Trackpad üzerinde hiçbir hareket belirtisi yoksa, MacBook Pro touchpad’iniz arıza yapmış olabilir.

Servisimizde MacBook Pro touchpad değişimleri yapılmaktadır.

MacBook Touchpad Tıklamıyor MacBook touchpad tıklanmıyor ise bu sorunun birkaç nedeni olabilir. MacBook touchpad’iniz sıvı hasarından dolayı çalışmıyor olabilir. Bu durumda, touchpad’iniz değiştirilmesi gerekmektedir.

MacBook touchpad tıklanmıyor ise ikinci bir sorun batarya şişmesi kaynaklı olabilir. Bu durumda, cihazın alt kapağını açıp genel kontrol sağlamak gerekmektedir.

Yine, MacBook touchpad tıklanmama sorunlarından birisi trackpad flex kablosu kaynaklı yaşanıyor olabilir. Bu durumda, cihazın açılarak farklı bir trackpad flex kablo ile denenmesi gerekmektedir.

Macbook Touchpad Ses Yapıyor.

Macbook touchpad ses yapıyor ise yani touchpad e dokunduğunuzda çok fazla yerinden oynama varsa yüksek oranda macbook touchpadin altında yer alan vida ayarı kaynaklı olabilir. Macbook touchpad ses sorunu için cihazınızı kendiniz açmayınız. Çünkü yanlışlıkla cihaza zarar verebilirsiniz. Bu tip durumlar ile sık sık karşılaşıyoruz.

Macbook M1 Trackpad Değişimi

Macbook m1 modeli için trackpad değişimi servisimizde yapılmaktadır. Cihazın alt kasasında yazan model numarasını tarafımıza whatsapp üzerinden iletebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Macbook Trackpad Değişim Ücretleri

Macbook trackpad değişim ücretleri ne yazık ki sabit değildir. Çünkü her cihazın trackpad modeli farklıdır bu nedenle cihazın A ile başlayan model numarasını whatsapp hattımızdan göndermeniz durumunda fiyat bilgisi paylaşılacaktır.