Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası Klavye Değişimi

Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası Klavye Değişimi servisimizde yapılmaktadır. Macbook klavyelerde ne yazık ki onarım sağlanamıyor. Bu nedenle Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası cihazınızın klavyesinin komple değişmesi gerekmektedir.

Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası Klavye Değişimi işçiliği zor ve zahmetlidir. Çünkü çoğu modelde klavye altında vida yoktur ve klavye topcase e perçinlenmiş durumdadır.

Macbook klavye değişimleri 2 şekilde yapılmaktadır. Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

  • Topcase Değişimi Olmadan Klavye Değişimi
  • Topcase İle Birlikte Komple Değişim

Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası Klavye Değişimi Ücreti

Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası Klavye Değişimi fiyatını net olarak belirtemiyoruz. Bu nedenden dolayı cihazın seri numarasını ve “A” ile başlayan model numarasını info@intekzo.com.tr  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz.

Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası Klavye Tuşlar Basmıyor

Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası klavyenizin bazı tuşları basmıyorsa yapabileceğiniz çok fazla bir işlem bulunmuyor. Çünkü klavyenin alt tarafında flex yollardan oluşan bir katman vardır ve onarımı sağlanamaz. Tek çare Macbook klavyenizin değişmesidir.

Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası Klavye Sıvı Teması

Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası klavyenize herhangi bir sıvı dökülmesi durumunda cihazınızı hemen ters çevirin ve cihazınızı açma tuşuna basılı tutarak hemen kapatın ve kesinlikle açmaya çalışmayın ve şarja takmayın en kısa sürede en yakın servise gidin. Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası klavyeniz sıvı teması olduktan sonra kullanıcıların en çok yaptığı hatalar cihazı tekrar çalıştırmak oluyor. Bazen çok az sıvı dökülmüş olsa dahi gelecek dönemlerde klavyenizin bazı tuşları basmayacak veya anakarta sızan sıvı Macbook cihazınıza zarar verecektir.

Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası Klavye Değişimi Tuş Çökmesi

Macbook Pro Retina 15 2014 Ortası Klavye değişimleri bilinçsiz servisler tarafından yapıldığında Macbook klavye tuşlarında çökme olduğu görülmektedir.

Macbook klavye değişimleri sonrasında klavye altına silikon karton ve benzeri maddeler koyularak sağlıksız işlemler yapılmaktadır.