Macbook Pro Anakart Tamiri

Macbook Pro anakart tamiri için kesin çözümler sunuyoruz. Servisimizde yüksek performans sağlayarak Macbook Pro anakartlarının yeniden kullanılmasını sağlıyoruz. Anakart tamiri işlemlerimiz, profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirilir ve kullanılan tüm cihazlarımızda antistatik özellik mevcuttur. Bu sayede, statik elektriğin anakarta sıçraması engellenir.

Macbook Pro anakart tamiri işlemlerinde, statik elektriğin zarar vermemesi için ESD özellikli cihazlar kullanılmaktadır. Mikro düzeyde yapılan işlemler hassasiyet istediğinden, anakart tamirleri özenle gerçekleştirilir. Bu sayede, müşterilerimizin yeni Macbook Pro alımlarından tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

Diğer hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Macbook Pro Anakart Onarımı

İntekzo olarak, arızalı Macbook Pro anakartlarınızın tamir, bakım ve parça değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yüksek verimlilik sağlayarak, yeni Macbook Pro anakartı alım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Macbook Pro anakart onarımları için elektronik bilgi ve tecrübe gerekli değildir. Yetkili Apple servislerinde onarım yapılmaz, sadece değişim yapılır. Bu nedenle, yüksek değişim maliyetleri ile karşılaşabilirsiniz. Elektronik onarımlarda, arızalı parçalar orijinal veya karşılığı olan elektronik komponentlerle değiştirilir ve servisimizce yapılan tüm işlemlere garanti verilmektedir.

Diğer Onarımlarımız için Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/teknoktabilisim/?hl=tr

Onarımlarımızdan yalnızca bir örnek olarak paylaşılmıştır.  A1706 Sıvı teması sonrası onarım işlemi

 

Macbook anakart tamiri

Macbook Pro Anakart Neden Bozulur?

Macbook Pro’da Sıvı Teması

Macbook Pro üzerine bir sıvı döküldüğünde, anakart da dahil olmak üzere cihazınıza zarar verebilir. Macbook Pro cihazlarında karşılaşılan en yüksek arıza durumu sıvı temaslarından kaynaklanmaktadır. Dökülen sıvı miktarı önemli değildir, çünkü herhangi bir sıvı cihazınıza zarar verebilir. İlk arıza yapan donanımların başında klavye yer alır ve değiştirilmesi gerekebilir. Ayrıca, sıvının anakarta sızması halinde, işlemci, ekran kartı gibi parçalar da zarar görebilir.

Darbe Alan Macbook Pro

Macbook Pro cihazlar darbelere karşı dayanıksızdır. Eğer cihazınız darbe aldıysa, açmaya çalışmayın. Darbe sonrasında cihazınızda muhtemel ekran kırılması, topcase yamulması ve anakart çatlamaları oluşabilir. Bu gibi durumlarda, uzman bir tamirciye başvurmanız önerilir.

Yanlış Adaptör Kullanımı

Macbook Pro cihazların çalışma voltajları ve çekeceği akım miktarları bellidir. Macbook Pro için adaptör seçimi, cihazın magsafe 1, magsafe 2 veya yeni nesil type-c ucuna ve cihazın alt kasasında yer alan voltaj değerlerine göre yapılmalıdır. Yanlış adaptör kullanımı cihazınızın anakartına zarar verebilir.

İntekzo olarak, İzmir’de Macbook Pro anakart tamiri konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Arızalı Macbook Pro anakartınızın tamiri, bakımı ve parça değişim işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm Türkiye genelinde ücretsiz kargo imkanı ile hizmet veriyoruz.