Macbook M1 Ekran Değişimi : Sorununuzu Çözüyoruz!

Maalesef, Macbook M1 ekranları çabuk kırılabilen hassas parçalardır. Eğer Macbook M1 ekranınız kırıldıysa endişelenmeyin, bu sorunu çözebiliriz!

Macbook M1 ekran değişimi işlemi, uzmanlık gerektiren hassas bir işlemdir ve bu nedenle her servis tarafından gerçekleştirilemeyebilir. Ancak, deneyimli bir teknik servis, Macbook M1 ekran değişimini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilir.

Macbook M1 ekranınızın kırılması durumunda, ekranın dışında herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol etmek de önemlidir. Örneğin, hasarlı kasa veya iç bileşenler, cihazınızın düzgün çalışmasını etkileyebilir. Bu nedenle, Macbook M1’nizin tamir işlemini uzmanlara bırakmanız önemlidir.

macbook air ekran değişimi

Macbook M1 Ekran Ne Kadar ?

Macbook M1 Ekran değişim fiyatları cihazın modeline göre değişiklik göstermekle birlikte 12 000 tl ile 19.000 tl arasında değişebilmektedir. Cihazınızın Alt kasasında yazan “A” ile başlayan model numarasını ve seri numarasını whatsapp hattımızdan gönderebilirsiniz.

M1 A2337 A2179 A1932 Ekran Fiyatları

Macbook A2337 Ekran Kırıldı

Macbook A2179 Ekran Kırıldı

Macbook A1932 Ekran Kırıldı

Macbook ekran değişimi, MacBook Pro ve MacBook Air modelleri için yapılabilen bir işlemdir.

Macbook M1 iç Ekran Kırılması ve Değişimi

Macbook M1 cihazınızın ekranı kırıldıysa üst kasanın komple değişmesi gereklidir.Bu model için maalesef iç ekran değişimi yapılamamaktadır.

Macbook modellerine göre, iç ekran değişimi veya komple üst ekran kasalı değişim yapılabilir.

Macbook M1 Ekran Kırıldı

Macbook m1 cihazınızın başına gelebilecek en kötü şeylerden biri olduğunu tahmin ediyoruz. Macbook ekranının kırıldı ise ekranı kendiniz sökmeye çalışmayın. Macbook ekran kırılmalarında  komple üst kasa olarak değişim işlemlerini sağlıyoruz.

Macbook M1 cihazınızın seri numarasını ve “A” ile başlayan model numarasını info@intekzo.com.tr  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz.

Apple Ekranlarda  Servis ve Onarım Hizmeti

 

Apple Macbook M1 Ekranım İçin Nasıl Servis Alabilirim ?

Apple ekranınızla ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili tarafımızdan destek ve bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz macbook cihazınızı bize getirebilir, dilerseniz ücretsiz kargo ile arızalı macbook cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Macbook Model Numarasını Nasıl Bulabilirim ?

BİZİ İNSTAGRAMDA TAKİP EDİN