MacBook anakart değişimi yapmadan önce müşterilerimizin arızalı MacBook anakartlarını kontrol ediyoruz.

MacBook anakart değişimi öncesinde MacBook anakart onarım işlemlerini deneyerek mevcut MacBook anakartın yeniden kullanıma hazır hale getirmeyi deniyoruz.

MacBook anakartı tamir olamayacak durumda olan anakartlar için değişim işlemi uyguluyoruz. MacBook anakart değişimi öncesinde mevcut MacBook anakartlarınızın onarım işlemleri denenmektedir.

MacBook anakart onarımı sağlanamayan cihazlar için MacBook anakart değişim işlemi yapılmaktadır. MacBook anakart değişimi işlemleri birebir orijinal MacBook anakartları ile değiştirilmektedir.

MacBook anakart durumlarına bağlı olarak 3 ay ile 6 ay arasında garanti vermekteyiz. MacBook anakart değişimleri tarafımızca yapılmaktadır. MacBook anakart değişimi sonrasında tüm donanımlar test edilerek müşteriye teslimi yapılır.

MacBook anakart değişim fiyatları değişiklik göstermesi nedeniyle net fiyat belirtmek ne yazık ki mümkün olmamaktadır. MacBook anakart değişimi ile birlikte cihazınızın tüm bakımları yapılmış olacaktır. Macbook anakart değişimlerinde garanti veriyoruz. Anakartınızın yenisi veya 2.el olarak size çözüm sunuyoruz.

Tüm anakart onarımlarında yüksek başarı sağlayarak yeniden kullanıma hazır hale gelmesi için en iyi şekilde çalışıyoruz.

Değişim sağlanan tüm MacBook anakartlar için tarafımızca garanti verilmektedir.

Diğer hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

MacBook Anakart Değişimi Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

MacBook anakart değişimi yapılması için MacBook anakartınızın çok fazla hasar alması ve çok fazla yanmış parçaların olması durumunda gerçekleştirilebilir.

MacBook Anakart Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Macbook anakart değişim fiyatları 3500 tl ile  20.000 tl arasında değişiklik göstermektedir. Cihaz model ve yılına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle marka model ve “a” ile başlayan model kodunu info@intekzo.com.tr mail adresimize gönderebilir veya WhatsApp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz. Değişim yapılan tüm MacBook anakartlar için servis garantisi verilmektedir.

Apple ürününüzün seri numarasını bulma:

Cihazın alt kasasında seri numarası yer almaktadır.

macbook seri numarası

Macbook Anakart Değişim Süresi

Macbook anakart değişim süresi servisimizde bulunan macbook anakart stoklarına göre değişiklik gösterebilmektedir. En az 3, en fazla 6 iş günü içerisinde macbook anakart değişim işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Bizi instagramda Takip Etmeyi Unutmayın.

MacBook Pro Anakart Değişimi

MacBook Pro anakart değişimi işlemi, cihazın modeli ve yılına bakılmaksızın tüm MacBook Pro cihazlarda gerçekleştirilebilmektedir.

Servisimizde, diğer servislerde yanlış müdahale sonucu onarılamaz hale gelmiş veya sıvı teması sonucu hasar gören MacBook Pro cihazların anakart değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

MacBook Pro Anakart Değişim Fiyatları

Maalesef, MacBook cihazlarda farklı modeller olduğundan dolayı net bir fiyat vermek mümkün değildir. Net bir fiyatlandırma yapabilmemiz için cihazınızın seri numarası ve “A” ile başlayan model kodunu bize WhatsApp hattımızdan göndermeniz gerekmektedir.

Macbook anakart değişimi

Tüm Bölgelerden Ücretsiz Kargo

Cihazının kutuladıktan sonra kutu üzerine sürat kargo anlaşma numaramızı yazmanız yeterli olacaktır.