MacBook Air Anakart Değişimi

MacBook Air anakart değişimi işlemine geçmeden önce arızalı MacBook Air anakartlarınızı özenle kontrol ediyoruz. MacBook Air anakart değişimi öncesi, mevcut anakartı tekrar kullanıma hazır hale getirmeyi amaçlıyoruz. Tamir edilemeyen MacBook Air anakartları için değişim sürecini başlatıyoruz. MacBook Air anakart değişimi öncesinde, mevcut anakartların onarım olasılığı test edilmektedir. Tamir yapılamayacak durumlar için MacBook Air anakart değişimi gerçekleştirilmektedir. Anakart değişim işlemleri birebir orijinal MacBook anakartları ile gerçekleştirilmektedir. MacBook Air anakart durumuna göre, değişim sonrası 3 ile 6 ay arasında garanti sunmaktayız. Değişim işlemleri tarafımızca profesyonelce yapılmaktadır. Değişim sonrasında tüm donanımlar titizlikle test edilir ve cihaz müşteriye teslim edilir. MacBook Air anakart değişim fiyatları farklılık gösterdiğinden, net bir fiyat belirtmek maalesef mümkün değildir. MacBook anakart değişimi ile birlikte cihazınızın tüm bakımları ücretsiz olarak yapılmış olur.

Tüm MacBook Anakart Değişimleri için Garanti Veriyoruz

Diğer Hizmetlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

MacBook Air Anakart Değişimi Hangi Durumlarda Gereklidir?

MacBook Air anakart değişimi, MacBook anakartınızın yoğun hasar görmesi ve büyük oranda yanmış parçalar içermesi gibi durumlarda gerçekleştirilir.

Macbook Air Anakart Değişim Ne kadar;

Air cihazlarda model ve yılına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle marka model ve “a” ile başlayan model kodunu info@intekzo.com.tr  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz. Değişim yapılan tüm macbook anakartlar için servis garantisi verilmektedir.

Apple ürününüzün seri numarasını bulma :

Cihazının alt kasasında seri numarası yer almaktadır.

macbook seri numarası

 

Macbook Air Anakart Değişim Süresi

Macbook air anakart değişim süresi stokta bulunan macbook anakart sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. En az üç, en fazla yedi iş günü içerisinde macbook air anakart değişim işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Bizi instagramda Takip Etmeyi Unutmayın.

Macbook Pro Anakart Değişim

Macbook pro anakart değişimi ; model ve yılı bağımsız olarak tüm macbook anakart değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Farklı servislerde yanlış müdahaleler ile onarılamaz duruma gelmiş cihazlarınız için veya sıvı teması sonrası onarılamaz duruma gelen macbook pro cihazlarınız için anakart değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Macbook Pro Anakart Değişim Fiyatları

Macbook cihazlarda sadece tek bir model olmamasından kaynaklı maalesef bu konuda net fiyat veremiyoruz. Sizlere net fiyat verebilmemiz için cihaz seri numarası ve “A” ile başlayan model kodunu Whatsapp hattımızdan bizlere göndermeniz sonrasında fiyatlandırma yapılacaktır.

Macbook anakart değişimi

Tüm Bölgelerden Ücretsiz Kargo

Cihazının kutuladıktan sonra kutu üzerine sürat kargo anlaşma numaramızı yazmanız yeterli olacaktır.