iMac Ekran Değişimi

iMac ekran değişimi işlemi, Apple iMac cihazlarda darbe sonucu oluşan ekran çatlamaları veya kırılmaları durumlarında gerekebilir. Bu gibi durumlarda, iMac ekranınızın değiştirilmesi önemlidir.

iMac Ekran Değişimi Çeşitleri ve Garantili Hizmet

iMac ekran değişimi işlemleri, cihazın modeline ve üretim yılına göre farklılık gösterebilir. Eski tip iMac cihazlarda ekranın önünde ayrı bir koruyucu katman bulunurken, yeni tip iMac cihazlarda ekran ve ön panel bir komple kit olarak sunulmaktadır. iMac ekran değişimi hizmetlerimiz garantili olarak sunulmaktadır. Diğer hizmetlerimiz için buradan ulaşabilirsiniz.

iMac Ekran Değişim Fiyatı Ne Kadar ?

iMac ekran değişim fiyatları cihaz model ve yılına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenden dolayı cihazın seri numarasını ve “A” ile başlayan model numarasını info@intekzo.com.tr  mail adresimize gönderebilir veya whatsapp hattımızdan fiyat isteyebilirsiniz.

imac ekran değisimi

iMac Ekran Kırılması ve Onarımı

iMac ekran kırılması, genellikle darbe, düşme veya bilinçsiz müdahaleler sonucunda meydana gelir. Ancak elbette bu tür kazalar dışında da olabilir. iMac ekran değişimi işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

iMac 21.5 Ekran Fiyatları ve Bilgileri

iMac 21.5 ekran fiyatları, model ve detaylara göre değişebilir. Cihazın alt kasasında yer alan kodu, WhatsApp üzerinden bizimle paylaşarak iMac 21.5 ekran fiyat bilgisi alabilirsiniz.

iMac 27 Ekran Fiyatları ve Değişim Süresi

iMac 27 ekran fiyatları da model ve özelliklere göre değişir. Cihazın alt kasasında yer alan kodu, WhatsApp üzerinden bizimle paylaşarak iMac 27 ekran fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. iMac ekran değişimi, ekran stoklarımızda bulunduğunda genellikle 1 iş günü içinde gerçekleştirilir.

iMac Ekran Fiyatları ve Modelleri

iMac ekran fiyatları, cihazın modeline bağlı olarak farklılık gösterir çünkü birçok farklı iMac ekran modeli bulunmaktadır. Model ve seri numarasını bizimle WhatsApp hattımız üzerinden paylaşarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

iMac Ekran Değişimi ve Veri Güvenliği

iMac ekran değişimi sırasında donanımsal bir değişiklik olduğu için veri kaybı riski söz konusu değildir.

iMac 27 Ekran Değişimi Modelleri

Aşağıda belirtilen modeller için iMac 27 ekran değişimi yapılmaktadır:

  • 2012 Model iMac 27 Ekran Değişimi
  • 2013 Model iMac 27 Ekran Değişimi
  • 2014 Model iMac 27 Ekran Değişimi
  • 2015 Model iMac 27 Ekran Değişimi
  • 2017 Model iMac 27 Ekran Değişimi
  • 2019 Model iMac 27 A2115 Ekran Değişimi
  • 2020 Model iMac 27 Ekran Değişimi

iMac 24 Ekran Değişimi Modelleri

Aşağıda belirtilen modeller için iMac 24 ekran değişimi yapılmaktadır:

  • 2021 Model iMac 24 A2439 Ekran Değişimi
  • 2021 Model iMac 24 A2438 Ekran Değişimi

iMac seri numarasını nerede yazıyor ?

iMac’inize ait donanım, yazılımı ve ağ hakkındaki bilgileri görmel için Sistem Bilgileri uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sistem Bilgileri, ağ ve harici aygıtlar dahil Mac’inizin donanımı ve yazılımı hakkında ayrıntılı teknik özellikler ve başka bilgiler sunar. Bazı OS X sürümlerinde “istem Bilgisi Verici olarak adlandırılır.

Apple menüsü > Bu Mac Hakkında’yı seçin. Bu işlem, Mac’inizin modeli, işlemcisi, belleği, seri numarası ve macOS sürümü dahil olmak üzere Mac’inizle ilgili tüm bilgileri görüntüler. Sistem Bilgileri  daha fazla ayrıntıyı görmek için Sistem Raporu düğmesini tıklayın.

mac seri numarası bulma
imac seri no bulma

iMac Cihazı Servise Nasıl Gönderirim ?

iMac ekran değişimi yapılacak olan cihazınızı ücretsiz olarak sürat kargo aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Kutu üzerine sürat kargo anlaşma numaramızın yazılması yeterlidir.

Sürat kargo anlaşma numaramız : 1296285986 Bu kod ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz

ucretsiz-kargo-gorsel